Karol Ondriaš - voľby do Európskeho parlamentu, eurovoľby

O nás
Videogaléria Karola Ondriaša
Pýtali ste sa aktuálne otázky ohľadom volieb do Európskeho parlamentu
Zločiny stalinských komunistov – "100 miliónov zavraždených" v Ruskom impériu Tlačiť E-mail
Sobota, 25 September 2010 10:43

Dávam na web stránku druhý-krát článok, lebo pôvodný článok niekto zo strachu z pravdy vymazal.


Podľa pápežského preláta Msgr. Viktora Trstenického: ...„Smelo možno tvrdiť, že najdivšími prenasledovateľmi cirkvi a vôbec náboženstva boli u nás stalinskí komunisti, ktorých vodca Stalin má na svedomí podľa najnovších údajov 100 miliónov ľudí. Podobný Stalinovi bol hitlerovský nacizmus s 26 miliónmi ľudských obetí.“...


Citácia je z listu pápežského preláta Msgr. Viktora Trstenického prezidentovi SR R. Schusterovi z 18.7.2001, ktorý bol daný na vedomie aj vládnym predstaviteľom a najdôstojnejším cirkevným vrchnostiam.
Zdroj: Kultúra – dvojtýždenník závislý od etiky. Ročník IV. – č. 19, z 19. septembra 2001, str. 1 a 3. http://adam.humanisti.sk/?p=119

Kde je hranica tunelovania mozgov? 
Ako vidieť z obrázku nižšie, po občianskej vojne v roku 1920 boľševické impérium (zhruba budúci Sovietsky zväz) malo 131 miliónov obyvateľov. Za 19 rokov, v roku 1939, malo už 170,467 milióna obyvateľov (pozri obrázok nižšie, kde je zobrazený nárast populácie Ruska). To znamená, že za 19 rokov počet obyvateľov sa zvýšil o 39,5 milióna, i napriek tomu, že stalinskí komunisti podľa pápežského preláta Msgr. Viktora Trstenického vyvraždili 100 miliónov nevinných ľudí. Keď to tak počítam, ak boľševici vyvraždili 100 miliónov zo 131 miliónov, ostalo im 31 miliónov obyvateľov, z nich 4-7 miliónov žien v reprodukčnom veku. Týchto 4-7 miliónov žien muselo porodiť za 19 rokov 140 miliónov detí, t.j. približne 23 detí na jednu ženu. Samozrejme, to je za predpokladu, že žiadne z detí za 19 rokov nezomrie a nezomrie ani jeden obyvateľ boľševického impéria počas 19 rokov. Je jasné, že starí a aj mladí zomierajú, takže keď berieme do úvahy úmrtnosť, odhadujem, že všetky ženy v reprodukčnom veku pod boľševickým terorom museli za 19 rokov porodiť okolo 200-300 miliónov detí. To ale znamená, že každá žena by musela mať okolo 30-60 detí, že každá žena musela rodiť každé 3-4 mesiace. Tým, že počet obyvateľov v roku 1939 stúpol až na 170 miliónov je jasný dôkaz, že boľševici donútili nevinné ženy rodiť každé 3-4 mesiace, po dobu 19 rokov. Nechápem, prečo slovenská kresťanská vrchnosť, ktorá je majstrom v hľadaní zločinov iných, tento fakt prehliadla. Predsa takýto boľševický teror na nevinných ženách nemá v histórii obdobu. Patrí medzi ďalšie najväčšie zločiny komunizmu.


Taktiež prehliadli ešte väčší zločin boľševikov. Boľševici v boľševickom impériu zavraždili 200000 kňazov a diakonov a prenasledovali cirkev na každom kroku, i napriek tomu, že celkový počet kňazov a diakonov v roku 1914 v Ruskom impériu bol len 113000. (V roku 1914 v Rusku bolo 55173 ruských ortodoxných kostolov a 29593 kaplniek, 112629 kňazov a diakonov, 550 mužských a 475 ženských kláštorov a 95259 mníchov a mníšok.)


To by ešte nič nebolo, predstavte si, akí boli tí boľševici prefíkane zločinní. Podľa oficiálnych údajov v komunistickej Ruskej federácii, v závislosti od regiónu, v roku 1987 bolo krstených 40-50% narodených detí a viac ako 60% ľudí malo kresťanskú pohreb. Je to viac ako v súčasnosti vo Švédsku, Anglicku, Holandsku a v ďalších demokratických krajinách. V Anglicku v súčasnosti vo veľkých mestách je krstené len jedno dieťa zo šiestich narodených. A anglické kostoly sa začali opäť plniť po roku 1989, paradoxne, imigrantmi z bývalého komunistického bloku. Pýtam sa, kto krstil v Rusku viac detí, ako v Anglicku, keď boľševici vyvraždili všetkých kňazov a diakonov až dvakrát? Je tu len jedna možnosť. Krstili ich totalitne sami boľševici-komunisti, ktorí na to nemali žiadne oprávnenie. Pričom doteraz sa na to neprišlo. Dokonca na to neprišli ani naši najvyšší cirkevní predstavitelia.


Pretože vo Švédsku, Dánsku, Nórsku, Japonsku, Fínsku, Francúzsku, v Južnej Kórei, v Nemecku je menej veriacich ako v bývalých boľševických krajinách, natíska sa otázka, ako dokázali boľševici vyvraždiť viac kňazov v týchto krajinách, ako v boľševickom impériu, kde ako som už ukázal, zavraždili každého kňaza dva-krát. Nie je mi jasné, prečo aj tento ďalší zločin boľševikov slovenská kresťanská vrchnosť opäť prehliadla.


Z vyššie uvedeného predpokladám, že slovenská kresťanská „verchuška“ prehliadla ešte veľa ďalších zločinov boľševikov. Jeden vidieť aj nižšie na obrázku. Populácia Ruskej federácie po odstránení boľševikov-komunistov od moci, od roku 1990 do roku 2010, klesla o 6 miliónov. Pre porovnanie, od roku 1941 do roku 1946, počas 2. Svetovej vojny populácia Ruskej federácie klesla o 6,5 miliónov. Prečo kresťanská vrchnosť neskúma, ako dokázali boľševici z pomsty, že ich odstránili od moci, znížiť počet obyvateľov Ruska skoro o toľko, ako to dokázala 2. Svetová vojna.
(Podľa Giovanni Andrea Cornia a Vladimíra Popova, počet obetí kapitalistického systému po odstránení boľševikov-komunistov od moci po roku 1989 vypočítaný zo zvýšenia úmrtnosti bol 700000 ľudí ročne. http://www.wider.unu.edu/pressrelease/press-release-2001-4.pdf).


Z obrázku nižšie vidieť, že počas vlády komunistov od roku 1970 do roku 1990 sa počet obyvateľov v Rusku zvýšil o 18 miliónov. Po odstránení komunistov od moci sa počet obyvateľov znížil o 6 miliónov. Suma sumárom 24 miliónov ľudí, ktorý by mohli teraz žiť. Kto je zodpovedný za život 24 miliónov? 


Je potrebné pripomenúť, že na odstránení komunistov od moci v bývalom socialistickom bloku a tým aj na počte obetí, ktoré sú porovnateľné s obeťami 1. a 2. Svetovej vojny sa významne podieľali aj fundamentálne veriaci kresťania, kresťanská vrchnosť a pápež. (Ján Čarnogurský, bývalý predseda vlády Slovenskej republiky: „Z legendárnej trojice, ktorá sa najviac zaslúžila o pád komunizmu – prezident Ronald Reagan, pápež Ján Pavol II. a spisovateľ Alexander Solženicyn...“, Impulz Číslo 3/2008, http://www.impulzrevue.sk/article.php?326).


Je pravdepodobné, že obete v bývalom socialistickom bloku po odstránení komunistov sú najvyššie a najvýznamnejšie v 20. storočí, okrem obetí 1. a 2. Svetovej vojny, za ktoré sú kresťanská vrchnosť a fundamentálne veriaci taktiež zodpovední.


Z vyššie uvedeného je zrejmé, že vytunelovaní sa môžu už teraz tešiť na ďalšie zločiny boľševikov, pretože počet možností je skoro nekonečne veľa.

 

Karol Ondriaš
Ondrias.sk
25.9.2010

 

 

 

 

Komentárov
Vyhľadávanie
LSD a iné vitamíny  - v strachu z pravdy...   |2010-09-25 15:14:56
...alebo duplicitné články?
Zločiny stalinských komunistov –
"100 miliónov zavraždených" v Ruskom impériu
Pondelok, 29 December
2008 23:58
http://ondrias.sk/index.php/component/content/art
icle/34-blog/105-100000000.html
Janči   |2010-09-25 15:26:25
Zaujímavá zámienka pre recykláciu článku
irdun   |2010-09-25 19:14:28
Pan Ondrias, v clanku mate pravdu len v jednej jedinej veci: Najväcsim
nepriatelom nabozenstva ozaj neboli bolsevici-ozajstnym nepriatelom nabozenstva
je konzumna spolocnost zapadneho typu.
To ostatne co pisete su samozrejme
nezmysly, pocet obeti leninizmu a stalinizmu ni e je presne znamy a asi ani
nikdy nebude nicmenej historici sa domnievaju ze sa jednalo o desiatky milionov
ludi (nehnevajte sa ale ja v tomto viac verim historikom ako biofyzikovi). Ono
"zvysenie" poctu pobyvatelstva v ZSSR pocas 50 rokov bolo sposobene
anexiou mnozstva statov (kazachstan, kirgizstan...atd, skratka vsetkych tych
"...stanov" okolo juznej hranice Ruska) Sovietsky zväz zacinal ako
zväz 4 republik (Ukrajinska, bieloruska, ruska a severokaukazska). K tomu len
tolko.
Pocet obeti bolsevickeho teroru v Rusku: V podstate existovali 3
periody masoveho vyvrazdovania obyvatelstva:
1.pocas obc. vojny-sam Lenin este
nez mu syfilis rozlozil mozog nariadil Ceke:"Ak dobyjete nejaku dedinu tak
rovno na vystrahu obeste 10-20 alebo sto kulakov, ostatni zamrznu
hrozou".
2. Pocas stalinskych cistiek kedy dochadzalo ku genocide celych
narodov napr, krymskych tatarov.
3. Pocas umele vyvolaneho hladomoru na
ukrajine (3-4 mil)
Celkovy pocet obeti asi nie je sto milionov ale urcite
desiatky. Pre bolsevizkus nieto ospravedlnenia ako ho nieto pre nacizmus.
Sharlattan  - Ako pane Irdune ako?   |2010-11-02 03:37:11
Ja se vsemocne snazim dokazat, ze to co tvrdia teoritici nie je pravda. A preto
robim prieskum. A tak som dosiel na stranku z australie, koncovka .au kde pisu,
ze pocas Stalina zomrelo 20 milionov ludi vo veku kedy by nemali zomriet. To je
prvy bod reality. Ako mas pocitat obete? Oni nam totiz vykresluju ze Stalin ich
pozabijal a umyselne. nezmysel. Takze ten pocet bol podla velmi presnych
statistik 20 melounov. Z toho nasilnou smrtou umrelo zopar tisic. Necelych
desat. Takze umierali na okolnosti zivota. Okolnosti ktore im pripravili
zapadnyimperialisti a ich socialne inzinierstvo. Soviestky zvaz mal byt
postaveny podla vzoru USA. Narychlo.
http://www.atimes.com/atimes/others/world-order.ht ml
Ibaze ludi neprerobis zo
dna na den. Trik je v tom, ze pokial zapad vesia na krk obete Stalinovi su to
obete zapadnej kolonizacnej politiky. Cim viac si napocitaju tym viac ide na ich
triko.
Hahahahaha
topol  - Spravedlivější svět   |2010-10-21 22:08:11
Narodil jsem se v SSSR a i můj otec i matka.Otec voják u Svobody.Já se
narodil za války ale z vyprávění vím,že tam nebyl lehký život.Byly
určitě i nespravedlivě odsouzení ale Stalin neměl jinou možnost,když
chtěl nové zřízení udržet.Žádná revoluce není bez obětí a 89 není
revoluce ale zrada na proletariátu!!!Ptám se proč by vojáci šli do útoku
"Za vlast za Stalina na rtech?Můžou falzifikovat dějiny ale pravdu
nezakryjí!!!Lenin říkal"Svobodu ano ale pro koho!Demokracii ano ale pro
koho? Naše pravda zvítězí!!!
irdun   |2010-10-23 14:58:10
-Ptám se proč by vojáci šli do útoku
"Za vlast za Stalina na
rtech?

Nevzdelani muzici totalne vymyti propagandou. Nic nove pod
slncom.

-Byly
určitě i nespravedlivě odsouzení ale Stalin neměl jinou
možnost,když
chtěl nové zřízení udržet.Žádná revoluce není bez
obětí

Oktobrova revol. v Rusku nebola ziadna revolucia akurat palacovy
prevrat. Samoderzavie vysttriedal absolutizmus bolsevikov. "Revolucia"
odznela, zanikla sama od seba,socializmus (ci co to bolo) sa rozlozil sam od
seba zvnutra, zanechal pach krvi, miliony mrtvych a chudobu na 1/6
sveta.
Dakujem, neprosim!
Juraj   |2010-10-31 11:31:13
Do útoku šli ruskí vojaci aj pre uzáverové jednotky, lebo nemali na
výber.Je naivné si myslieť, že sa socializmus rozložil sám od seba, nič
také sa nemože stať náhodou, lebo také veci sú VŽDY organizované.
Sharlattan  - Ako sa vola toto?   |2010-11-02 03:23:00
Ako sa vola tato ideologia?

It has become a modern orthodoxy that Europe's
20th century was the bloodiest in history and that atrocities must be recorded
and remembered by society as a whole. But while a Black Book of Communism has
been compiled and everybody is aware of the horrors of nazism, popular
historians have been surprisingly uninterested in the dark side of the British
Empire. There are exceptions, such as Mike Davis's powerful Late Victorian
Holocausts, but much else still lies buried in the academic literature.


http://www.pepysdiary.com/p/796.php

http://www.revisionisthistory.org/forgottenslaves .html

http://en.wikipedia.org/wiki/Great_Famine_%28Irel and%29

http://www.paklinks.com/gs/world-affairs/57678-br itish-genocide-in-india.html

http://www.warofcivilisations.blogspot.com/

In Late Victorian Holocausts, Mike
Davis charts the unprecedented human suffering caused by a series of extreme
climactic conditions in the final quarter of the 19th century. Drought and
monsoons afflicted much of China, southern Africa, Brazil, Egypt and India. The
death tolls were staggering: around 12m Chinese and over 6m Indians in 1876-1878
alone. The chief culprit, according to Davis, was not the weather, but European
empires, with Japan and the US. Their imposition of free-market economics on the
colonial world was tantamount to a "cultural genocide".


http://www.guardian.co.uk/books/2001/jan/20/hist
orybooks.famine

Concentration camps during Boer Wars:

http://en.wikipedia.org/wiki/Second_Boer_War
No Guernica no Dresden. Iraq
bombed with chemical weapons.
http://www.againstbombing.org/chemical.htm

http://thetruthnews.info/wordpress/?tag=chemical- and-biological-weapons

http://www.danzigfreestate.org/
http://www.rense.com/general46/germ.htm

http://www.the7thfire.com/Politics%20and%20Histor
y/us_war_crimes/Eisenhowers_death_camps.htm

www.hiddenfromhistory.com
http://blackstarjournal
.blogspot.com/2006/10/british-genocide-in-kenya.ht
ml
http://en.wikipedia.org/wiki/Nicaragua_v._Unite d_States
Anonymný   |2010-11-28 22:40:46
vvv
Brano   |2011-02-07 11:14:13
V dnesnej dobe je moda ospravdlnit sa za zlociny z minulosti . Napriklad nemecke
zeleznice sa pred nedavnom ospravdlnili za deportacie zidov pocas druhej
svetovej vojny . Velmi nechapem naco , ved dnesne zeleznice nemaju s fasistickym
nemeckom nic spolocne . Ale sa ospravdlnili a ludia to vnimaju kladne . Ked je
to v mode a ludia su na to zvyknuti ako na nieco co by malo byt . Preto by sa
mali aj dnesni komunisti zo stredne a vychodnej Europy ospravdlnit za stalinovu
eru . Ale ospravdlnenie by malo byt za realne chyby a nie za to co sa nespachalo
. Ak je s tym velky problem , tak by sa nemuseli ospravdlnit za neskorsie chyby
ale aspon za stalinovu eru a u nas za 50-te roky . Ved stalinova era bola
katastrofalna . Dostal sa k moci Stalin a vsetkych konkurentov poslal na Sibir .
Jednym casom zacali ludia v ich parlamente volit ineho cloveka a Stalin sa
zlakol a vsetkych poslal na Sibir . ( Jeho meno neviem , na internete som to
nenasiel . ) Ved ti dobri komunisti ktori nechceli Stalina boli umlcani a
komunizmus nabral iny smer ako keby sa rozhodovalo slobodne . Napriklad
generalov z druhej svetovej vojny poslal do izolacie . Ludia ktori mali uspechy
sa dalej k chodu komunizmu nemohli vyjadrovat . Komunizmus mohol byt uplne iny ,
keby nebolo Stalina a jeho samolubosti . Ved co chceli ini , potlacil do uzadia
. To nebol boj za prava ludi co bola povodna myslienka komunizmu ale Stalinova
samovlada .
Pri tom ospravdlneni , by mali komunisti zdoraznit , ze nemaju nic
spolocne s tym co bolo za stalinovej ery a stym nesuhlasia . Ze su z ineho
obdobia a s inymi myslienkami . Ale ako nastupcovia za komunizmus by sa mali
ospravdlnit , ked to robia vsedci ostatni .
Ludia sa boja volit dnesnych
komunistov , lebo sa obavaju , ze by sa system jednej strany , potlacania
nabozenstva , slobody prejavu a potlacania slobodneho vyjadrovania nazorov
vratil naspat . ( Ja osobne si myslim , ze by sa to nevratilo . System viacerych
stran ma obtovske vyhody . Keby mali komunisti v minulosti viac komunistickych
stran v parlamente , mnohe veci by sa odstranili prirodzene a slobodne .)
Mnohym ludom sa pacili socialne istoty , zivotna uroven a vravia ze komunizmus
bol dobry , ale komunistov nevolia . Maju obavy ktore by sa z velkej casti
odstranili , keby sa komunisti ospravdlnili za chyby a napriklad garantovali ,
ze nechcu byt iba jednov stranou v parlamente .
Pripojim sem dva clanky v
ktorych sa poukazuje na to , ako sa ludom pacil komunizmus a ja dodam , ze ludia
komunistov nevolia .
http://www.24hod.sk/s-padom-komunizmu-nesuhlasi-
47-madarov-cl94783.html
http://www.24hod.sk/madarom-sa-zmeny-po-roku-1989
-nepacia-cechom-a-poliakom-ano-cl95545.html
Tieto clanky vysli vo viacerych
novinach na internete .
Teda komunisti maju velky potencial moznych volicov .
Preto by sa mali zo spoloc...
Len registrovaní užívatelia môžu pridať komentár!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Anketa

Ste za znárodnenie strategického majetku?
 

Externé odkazy