Karol Ondriaš - voľby do Európskeho parlamentu, eurovoľby

O nás
Videogaléria Karola Ondriaša
Pýtali ste sa aktuálne otázky ohľadom volieb do Európskeho parlamentu
Koľko morálnych uchylákov je potrebných, aby schválili vraždy prvého stupňa v priamom prenose? Tlačiť E-mail
Nedeľa, 29 Máj 2011 06:23

Koľko morálnych uchylákov je potrebných, aby schválili vraždy prvého stupňa v priamom prenose?


Presne neviem, ale asi dosť. 


Predvčerom sa prezident USA vyjadril a všetci prítomní významní lídri ho podporili, že je potrebné zvýšiť tlak na Bielorusko, lebo niečo robí nesprávne. Nepochopil som čo. Zrejme keby sa ho nebáli, tak tam už veselo bombardujú a rozkrádajú v priamom prenose, a naši „humanisti“ a bojovníci za ľudské práva by jasali, že odstránili ďalšieho diktátora a nastolili demokraciu.

 


V súčasnosti veľké koalície demokratických zločincov a biznis-teroristov vraždia v priamom prenose ľudí v Iraku, Afganistane, v Líbyi a bohvie, kde ešte. Každý sa o tom môže presvedčiť denne v televízii.
Pred pár týždňami americké vojenské komando na rozkaz amerického prezidenta zavraždilo ich bývalého spolupracovníka Usáma bin Ládina. Z vraždy prvého stupňa sa tešilo veľa občanov USA a vrahov, namiesto toho, aby ich súdili za vraždu, sa stali národnými celebritami.


V civilizovanej právnej krajine, každý obvinený je súdený, má obhajcu...atď. Vražda Usáma bin Ládina bola v štýle mafiánskeho odstránenia nepohodlnej osoby. Zrejme aj to patrí ku kapitalistickej demokracii a dodržiavania ľudských práv. Bin Ládin by na súde vedel toho veľa povedať (z rovnakých dôvodov nemohol byť súdený ani vodca Červených Kmérov Pol Pot).


Koľko takýchto vrážd na objednávku demokratických lídrov sa vykoná za rok? Neviem.


Je ich viac, ako  vrážd na objednávku narkomafie? Niekoľko násobne viac. A to počítam len tie, s ktorými sa chvália v priamom prenose.


Ale to nie je najdôležitejšie. Ľudia, ktorí nariadia alebo vykonajú vraždu prvého stupňa v priamom prenose sú verejne známi, často sa tým verejne chvália a sú za to verejnosťou odmeňovaní (napríklad zvýšenie volebnej podpory prezidenta USA po zavraždení Bin Ládina).


Podstatným faktom je, že nie sú za vraždy súdení. Prečo?


Myslím si, že je to preto, lebo súčasný systém kapitalistickej demokracie úmyselne vyrába dostatočný počet morálnych uchylákov. Myslím si, že postupy na výrobu morálnych uchylákov boli vypracované na objednávku veľkými štátnymi a súkromnými firmami pod názvami ako „rozširovanie demokracie“, „dodržiavanie ľudských práv“ a podobne.


Pretože veľká väčšina demokratických politických lídrov a lídri finančných a kapitálovo mocných inštitúcií neodsúdili súčasné vraždy v priamom prenose a nežiadali postaviť predpokladaných vrahov pred súd, myslím si, že sú taktiež produktom výroby morálnych uchylákov.


Ja si myslím a samozrejme je to potrebné vedecky preveriť, že existujú dve skupiny morálnych uchylákov. Prvá skupina je geneticky prirodzená a druhá skupina to len hrá, lebo si myslí, že iná možnosť neexistuje alebo jej to jednoducho vyhovuje. Toto je prirodzený produkt profesionality totalitného systému s prvkami stredoveku, v ktorom žijeme.


Škoda, že naša a svetová legislatíva nenariaďuje vedecky preskúmať, vypracovať a zverejniť zoznam morálnych uchylákov prvej a druhej skupiny. Niečo podobné, ako zoznam spolupracovníkov ŠTB. Možno by sme boli viac prekvapení a pobavení, ako zoznamom ŠTB.


Kde by asi patrili naši politickí lídri, humanisti, bojovníci za slobodu a ľudské práva alebo naše celebrity? Koľkí by tam boli? To neviem, ale si myslím si, že takýto zoznam „Who is who“ je už dávno, aj bez legislatívy, vypracovaný, len nie zverejnený pre každého. A toto dôležité „Know how“ sa aj náležite využíva v „demokratickej“ praxi.


Nám ostáva zatiaľ len mnohé hádať. Začnem napríklad:


Dokážu slovenské celebrity odsúdiť vraždy prvého stupňa v priamom prenose?
Myslím si, že väčšina nie. V mentálnom rozsahu, v ktorom fungujú, JPKCS, ani nevedia, že existujú.


Takto by som vedel hádať ešte dlho.


RNDr. Karol Ondriaš, DrSc.
ondrias.sk
29.05.2011

Komentárov
Vyhľadávanie
Len registrovaní užívatelia môžu pridať komentár!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Anketa

Ste za znárodnenie strategického majetku?
 

Externé odkazy