Karol Ondriaš - voľby do Európskeho parlamentu, eurovoľby

O nás
Videogaléria Karola Ondriaša
Pýtali ste sa aktuálne otázky ohľadom volieb do Európskeho parlamentu
17. november - tretí antikomunistický orgazmus Tlačiť E-mail
Štvrtok, 08 November 2007 22:57
Za chvíľu tu máme 17. november, kedy vyvrcholí tretí antikomunistický orgazmus na Slovensku. Prvý antikomunistický orgazmus vrcholí 1. mája, druhý 21. augusta a tretí najväčší, tu máme za pár dní.

Prečo naša a aj svetová spoločnosť potrebuje každoročne aspoň tri antikomunistické orgazmy? Je to z jednoduchého dôvodu. Je to strach svetovej šľachty, aby im marxistická (komunistická) ideológia nezborila systém motroctva, ktorý im poskytuje blahobyt, podobne ako stredoveká šľachta sa bála buržoáznych reforiem a vzbury nevoľníkov.


Čo ešte majú zabezpečovať na Slovensku až tri antikomunistické orgazmy ročne? Majú zabezpečovať platenie kolonizačnej dávky Slovenska. Z nesúladu reálneho rastu HDP a reálnych platov a dôchodkov vyplýva, že Slovensko platí kolonizačnú dávku motrokárom viac ako 1 miliardu Sk denne. Túto kolonizačnú dávku sme neplatili počas socializmu a motrokári sa právom obávajú, že keby sa komunisti dostali opäť k moci, tak by sme kolonizačnú dávku neplatili. Súčasný celkový zahraničný dlh Slovenska je okolo 37 miliárd US dolárov. Splácanie dlhov a úrokov je tiež súčasťou nášho motroctva, ktoré by komunistická ideológia narušila.

Majú naše tri antikomunistické orgazmy ročne vplyv na spoločnosť? Na niekoho majú a na niekoho nemajú. Záleží na IQ jednotlivca. Sú súčasťou nášho úpadku po roku 1989, sú súčasťou zvýšenia počtu vrážd, násilných trestných činov, alkoholizmu, narkománie, úpadku kultúry a vzdelania.

Čo majú bežní ľudia z antikomunistických orgazmov? Záleží na IQ jednotlivca, ale mám pocit, že jedna skupina má z toho asi len ten orgazmus, na ktorý sa každoročne teší.
Komentárov
Vyhľadávanie
Len registrovaní užívatelia môžu pridať komentár!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Anketa

Ste za znárodnenie strategického majetku?
 

Externé odkazy