Karol Ondriaš - voľby do Európskeho parlamentu, eurovoľby

O nás
Videogaléria Karola Ondriaša
Pýtali ste sa aktuálne otázky ohľadom volieb do Európskeho parlamentu
Dá sa vstúpiť do komunistickej ŠTB so spätnou platnosťou? Tlačiť E-mail
Štvrtok, 08 November 2007 23:09
Prekvapuje ma množstvo inkvizičných prvkov v dnešnej totalitnej trhovej demokracii. Jedným z nich je aj označenie osoby, že bola alebo spolupracovala s komunistickou ŠTB. Predpokladám, že táto demokratická odroda inkvizície je nevyhnutnou súčasťou úpadku spoločnosti po prevrate 1989 a je nevyhnutnou súčasťou nášho kolonizačného štandardu.

Nechápem, prečo označenie niekoho, že bol členom alebo spolupracovníkom komunistickej ŠTB, je to isté, ako keby ho zaradili medzi vrahov, násilníkov, morálne degenerovaných, medzi niekoho, kto nepatrí do humánnej spoločnosti.
Pretože súčasná trhová demokratická totalita kolonizačného štandardu nedovolí, aby široká verejnosť poznala pravdu, uvediem aspoň niektoré fakty, ktoré poznám z činnosti komunistickej ŠTB na Slovensku .

Komunistická-socialistická ŠTB na Slovensku plnila podobné úlohy ako ŠTB väčšiny vyspelých štátov sveta. Používala na to aj podobné prostriedky.

Úlohy ŠTB na Slovensku za socializmu boli nasledovné:

- zhruba tretina práce ŠTB bola zameraná na ochranu slovenskej ekonomiky,
- zhruba tretina práce ŠTB bola zameraná proti cudzím rozviedkam,
- poslednú tretinu práce ŠTB tvorilo tzv. vnútorné spravodajstvo, zamerané na boj proti vnútornému nepriateľovi.
Súhrnným cieľom ŠTB bolo čeliť všetkému, čo by mohlo Slovensko, jeho štátny systém a občanov Slovenska poškodzovať.

Tretinu práce ŠTB tvorilo tzv. vnútorné spravodajstvo, zamerané na boj proti vnútornému nepriateľovi. V ich činnosti došlo v 1950-tich rokoch k mnohým nehumánnym činom až k justičným vraždám, ktoré boli väčšinou rehabilitované za socializmu. Činnosť komunistickej ŠTB proti vnútornému a vonkajšiemu nepriateľovi bolo podobná, ako činnosť ŠTB v demokratických krajinách, dokonca v mnohých oblastiach bola relatívne humánnejšia. Dokonca bola humánnejšia ako súčasná činnosť ŠTB v niektorých demokratických krajinách, napríklad v USA, kde súčasná ŠTB má legálne právo kohokoľvek a kdekoľvek fyzicky zlikvidovať, uniesť a držať neobmedzene bez súdu v koncentračných táboroch alebo tajných väzniciach.

Porovnám prácu socialistickej ŠTB so súčasnou kapitalistickou ŠTB v oblasti ochrany Slovenskej ekonomiky. Zoberme si poľnohospodárstvo. Keď socialistická ŠTB ochraňovala ekonomiku poľnohospodárstva, výroba v poľnohospodárstva stúpala. Bol to slovenský komunistický zázrak v poľnohospodárstve v porovnaní s tým, čo je dnes. Po roku 1989, keď sme zrušili ŠTB na ochranu ekonomiky a zaviedli kapitalistickú ŠTB, produkcia v poľnohospodárstve klesla (obr. 1, str. 13: a ďalšie obrázky je možné pozrieť v publikácii Socializmus verzus kapitalizmus).

Podobne to bolo aj počas komunistického zázraku v stavebníctve a v priemysle. Keď socialistická ŠTB ochraňovala ekonomiku v stavebníctve a priemysle, produkcia stúpala. Po roku 1989, keď sme zrušili ŠTB na ochranu ekonomiky a zaviedli kapitalistickú ŠTB, na Slovensku začali pôsobiť veľké skupiny domácich a zahraničných podvodníkov, výsledkom čoho je, že produkcia v stavebníctve klesla (obr. 9, str. 25), došlo k zničeniu väčšiny priemyselných podnikov, ich rozkradnutiu, prípadne k lacnému predaju do zahraničia (obr. 11, str. 27). Rast priemyselnej výroby v posledných rokoch sa adekvátne neodráža na životnej úrovni, čo súvisí s našim kolonizačných štandardom.

Keď socialistická ŠTB ochraňovala ekonomiku bánk, ani jedna banka neskrachovala, poskytovala normálne úvery, ktoré sa normálne splácali. Po roku 1989, keď sa zrušila socialistická ŠTB a zaviedla kapitalistická ŠTB, banky vyrobili za viac ako 100 mld. Sk nedobytných úverov, čo sme my občania museli zaplatiť, niekoľko bánk dokonca skrachovalo. Konečný výsledok je, že nevlastníme finančný sektor. Socialistická ŠTB ochránila občanov od podvodníkov nebankových subjektov a rôznych fondov, ktoré okradli občanov o niekoľko desiatok miliárd korún. Toto všetko viedlo k chudobe, následnej kriminalite a k zhoršeniu patologického stavu spoločnosti.

Keď občanov Slovenska ochraňovala socialistická ŠTB, počet trestných činov bol nízky. Keď bola odstránená a nahradená kapitalistickou ŠTB, počet trestných činov narástol, vzrástla kriminalita, nastal celkový úpadok spoločnosti. V rokoch 1989 až 2004 počet trestných činov kumulatívne bol o 862 582 vyšší ako priemer za socializmu (1985 – 1989) (obr. 16, str. 41). Objasnenosť trestných činov prudko klesla na menej ako 50% (obr. 17, str. 42). Počet vrážd na Slovensku po odstránení socialistickej ŠTB vzrástol dvojnásobne (obr. 18, str. 43). Kapitalistická ŠTB na Slovensku po roku 1989 neochránila občanov pred vraždami tak ako socialistická ŠTB. Po roku 1989 bolo na Slovensku zavraždených o 784 našich spoluobčanov viac v porovnaní s priemerom za socializmu. Môžeme obrazne povedať, že súčasná kapitalistická ŠTV je zodpovedná za smrť 784 našich spoluobčanov. Úpadok spoločnosti po zrušení socialistickej ŠTB dokazuje aj stúpanie počtu násilných trestných činov po roku 1989. V rokoch 1989 až 2004 počet násilných trestných činov kumulatívne bol o 72 290 vyšší ako za socializmu (1985 – 1989) (obr. 22, str. 47).

Úpadok spoločnosti po zrušení socialistickej ŠTB dokumentuje aj počet mŕtvych ľudí nájdených na ulici alebo na smetisku. Len počas rokov 1998 až 2003, t. j. za 6 rokov, bolo na Slovensku nájdených na ulici alebo na smetisku o 477 ľudí viac ako za rovnaké obdobie socializmu (obr. 25, str. 50). Kde bola súčasná ŠTB, aby tomu zabránila? Po zrušení socialistickej ŠTB sa na Slovensku začali vo veľkom strácať ľudia. Od roku 1989 sa stratilo o 1 750 ľudí viac, ako bol priemer za socializmu. Obrazne môžeme povedať, že súčasná ŠTB spôsobila zmiznutie 1 750 občanov (obr. 26, str. 51). Socialistická ŠTB tomu zabránila.

Po zrušení socialistickej ŠTB po roku 1989 začala prudko stúpať narkománia a s ňou spojená kriminalita. Niekoľko desiatok alebo až stoviek mladých ľudí zomrelo na predávkovanie drogami. Na Slovensku sa ročne predajú drogy za 4 mld. Sk, čo je viac ako dvojnásobok rozpočtu Slovenskej akadémie vied. Za smrť týchto ľudí je zodpovedná súčasná ŠTB. Socialistická ŠTB tomu vedela zabrániť.

Po zrušení socialistickej ŠTB po roku 1989 sa objavil na Slovensku fenomén nájomných vrážd a obchodovania s ľuďmi. Len v rokoch 1990 – 2004 bol zistený obchod zo 175 ľuďmi. A to ešte nevieme, na koľko obchodov s ľuďmi a deťmi sa neprišlo. Po zrušení socialistickej ŠTB je Slovensko zaplavené drogami, dílermi drog a narkomanmi. Po zrušení socialistickej ŠTB je Slovensko zaplavené zločineckými skupinami, mafiami, výpalníkmi, vydieračmi, detskou prostitúciou, vraždami na objednávku. Tomu všetkému socialistická ŠTB úspešne vedela zabrániť, bola vynikajúca, profesionálne vedela chrániť občanov v porovnaní so súčasnou kapitalistickou ŠTB.

Hlboko sa skláňam pred profesionalitou komunistickej ŠTB, ktorá ochránila občanov Slovenska pred medzinárodnými zlodejmi, ktorí ukradli väčšinu nášho spoločného majetku. Ochránili ste nás od dílerov drog, narkománie, vrážd, mafií a zločineckých skupín. Ochránili ste nás pred zabijakmi, výpalníkmi, vydieračmi, detskou prostitúciou, vraždami na objednávku a mentálnym terorom. Obrazne môžem povedať, že súčasná ŠTB svojou neschopnosťou je zodpovedná za smrť viac ako 3 000 nevinných obetí a sto tisíc násilných trestných činov.

Dnes agent alebo spolupracovník komunistickej ŠTB je vlastne synonymom vraha, zločinca alebo morálne degenerovaného človeka. Akceptácia tohoto vzťahu spoločnosťou je dôkazom jej morálneho úpadku.

Škoda, že sa nedá vstúpiť do komunistickej ŠTB so spätnou platnosťou.

Karol Ondriaš

Komentárov
Vyhľadávanie
Viola34Hurley  - respond this post   |2010-10-25 08:17:21
Various people all over the world get the personal loans from different
creditors, just because this is simple.
Len registrovaní užívatelia môžu pridať komentár!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Anketa

Ste za znárodnenie strategického majetku?
 

Externé odkazy